Profilaktyka Zdrowia w Bacówka Radawa SPA ****
Pakiet Detox

 Pobyty w ramach Pakietu odbywają się od niedzieli do piątku

Terminy wyłączone z realizacji pakietu: 23-17.12.2017; 29.12.2017-02.01.2018

 

PAKIET OBEJMUJE

 • 5 lub 12 noclegów

Hotel dysponuje luksusowymi pokojami oraz zewnętrznymi Domami Modern Folk. Zarówno pokoje jak i Domy wyposażone są w indywidualne łazienki, tarasy/balkony oraz komfortowe łózka. Dodatkowo w pokojach hotelowych jest klimatyzacja.

 • Codzienną dietę (5 posiłków dziennie)

Specjalistyczna dieta stworzona z myślą o ukojeniu zmysłów i rozpieszczeniu podniebienia. Oparta na produktach najwyższej jakości. W skład diety wchodzi pięć posiłków dziennie serwowanych w odpowiednich przedziałach czasowych, tak by zoptymalizować efekt odbudowy organizmu od wewnątrz.

 • Profesjonalne badania lekarskie

Badania są przeprowadzane przez wykwalifikowanych lekarzy. W skład Pakietu wchodzą badania krwi mające na celu ocenę stanu zdrowia organizmu.

 • Indywidualne konsultacje z lekarzem oraz dietetykiem

Konsultacje z kadrą lekarską kliniki medycznej. Podczas pobytu goście mają zapewnioną indywidualną konsultację z lekarzem wraz z omówieniem wyników badań i cennymi poradami zdrowotnymi. Dodatkowo zapewniamy indywidualną konsultację z dietetykiem i badaniami.

 • Ułożenie diety indywidualnej (14 dniowej)

Podczas konsultacji dietetycznej, lekarz zbiera wszelkie niezbędne informacje i tworzy profesjonalną, dobraną indywidualnie dietę 14 dniową. Stworzona dieta umożliwia dalsze kontynuowanie diety także po zakończeniu kuracji odchudzającej w Hotelu– pozwala to na trwałe unormowanie masy ciała, nawet bez ciągłego kontrolowania kaloryczności diety.

 • Warsztaty psychologiczno – motywacyjne

Dla uczestników pakietu oferujemy warsztaty psychologiczno-motywacyjne, które są prowadzone przez profesjonalną kadrę lekarską. Zajęcia dadzą Państwu pokaźną ilość wiedzy i umiejętności, dzięki którym będą mieli Państwo szeroki obraz złożoności produktów i nabranych nawyków jakie tworzą całość zdrowego, zbilansowanego stylu życia.

 • Warsztaty zielarskie

Dla uczestników pakietu oferujemy warsztaty zielarskie prowadzone przez wyspecjalizowanego Zielarza. Zajęcia dadzą Państwu pokaźną ilość wiedzy i umiejętności, dzięki którym będą mieli Państwo szeroki obraz złożoności produktów i nabranych nawyków jakie tworzą całość zdrowego, zbilansowanego stylu życia.

 • Profesjonalne zabiegi SPA

 

 • Ziołowy masaż ciała przy użyciu indywidualnie skomponowanych olei ziołowych stworzonych przez wykwalifikowanego Zielarza (30min)

 

Masaż wykonany manualnie przez wykwalifikowanego Fizjoterapeutę poprzedzony jest terapią w saunie, gdzie ciało nacierane jest specjalnymi ziołami – dzięki temperaturze składniki ziół oczyszczają i drenują skórę ciała a następnie wykonany odpowiednio technicznie masaż przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej oraz oczyszcza z toksyn organizm. Masaż wpływa oczyszczająco i leczniczo na całe ciepło pielęgnując przy tym jego zmysły. Dzięki zastosowaniu indywidualnie dobranych i wytworzonych na miejscu ziół efekt oczyszczania oraz spalania tkanki tłuszczowej jest maksymalnie spotęgowany. W pakiecie 5 noclegów przysługuje jeden zabieg, w pakiecie 12 noclegów dwa zabiegi.

 • Aromatyczna sauna ziołowa (2x sesja 10min)


Zabieg ten wykorzystuje ciepło, które otwiera wszystkie pory skóry, dzięki czemu zioła mogą dotrzeć w głąb ciała i dogłębnie oczyścić organizm. Lecznicze właściwości wyselekcjonowanych ziół oraz zapachy olejków eterycznych unoszące się w powietrzu wpływają detoksykująco na organizm oraz kojąco na samopoczucie. W pakiecie 5 noclegów przysługują trzy zabiegi, w pakiecie 12 noclegów sześć zabiegów.
.

 • Zajęcia fitness

 

 • Aqua aerobik (45min)

 

Zajęcia w wodzie wyszczuplą sylwetkę, odciążą kręgosłup, zlikwidują stres i napięcie. Ćwiczenia pod okiem specjalisty pozwolą maksymalnie zredukować tkankę tłuszczową równocześnie rozwijając mięśnie, dodatkowo pozwolą zlikwidować uciążliwy cellulit. W pakiecie 5 noclegów przysługują dwa treningi, w pakiecie 12 noclegów cztery treningi.

 • Intensywny spacer Nordic Walking (60min)

 

Ta forma aktywności angażuje 90% mięśni organizmu oraz podnosi ogólną sprawność. Dzięki kijkom wymuszona jest specjalna postawa ciała, która odciąża stawy i kręgosłup, koryguje wady postawy i wzmacnia mięśnie. Trening jest prowadzony na świeżym powietrzu w okolicznych lasach, które cechują się bardzo wysokim stężeniem JODU. Organizm otrzyma potężną dawkę cennego i zdrowego pierwiastku, a zmęczone oczy odpoczną i nabiorą świeżości. W pakiecie 5 noclegów przysługują dwa treningi, w pakiecie 12 noclegów cztery treningi.

 • Yoga (60min)

 

Sesja yogi zredukuje ból, szczególnie w okolicach szyi, kręgosłupa i stawów co poprawi ogólna posturę ciała. Joga zwiększy również elastyczność i ruchliwość ciała, poszerzając zakres ruchu, redukując obolałość i rozluźniają napięcie mięśni. Oprócz tego, joga poprawia funkcjonalność płuc, a dotleniona krew poprawi krążenie i korzystanie wpłynie na pracę serca i przyspieszenie metabolizmu. Yoga relaksuje całe ciało i przynosi ukojenie zmęczonemu umysłowi. W pakiecie 5 noclegów przysługuje jeden trening, w pakiecie 12 noclegów dwa treningi.

 • Trening na siłowni pod okiem profesjonalnego trenera (60min)

 

Jest to trening wprowadzający na siłownię wraz z przekazaniem cennych wskazówek jak bezpiecznie i efektywnie ćwiczyć zarówno na siłowni jak i w domu. W pakiecie przysługuje jeden trening wprowadzający z trenerem.

 • Nielimitowane korzystanie z siłowni czynnej 24/h

 

Siłownia znajduje się w budynku głównym i wyposażona jest w sprzęt wysokiej klasy m.in.: rower, stepper, skakanki, maty, piłki, gumy do rozciągania, hantle.

 • Bezpłatny wstęp do Strefy Wellness

 

Strefa Relaksu wyposażona jest w kryty basen, saunę fińską, jacuzzi z hydromasażami, zewnętrzną balię z gorącą wodą, grotę solną oraz tarasy wypoczynkowe.

 • Bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu Wi-Fi

 

 • Bezpłatny parking przy hotelu

 

CENY

Masz Pytania?
Skontaktuj się z Nami
BACÓWKA RADAWA & SPA
ul. Cicha 30A, 37-523 Radawa
woj. Podkarpackie