Profilaktyka Zdrowia w Bacówka Radawa SPA ****
Pakiet Odchudzanie

Pobyty w ramach Pakietu odbywają się od niedzieli do piątku

Terminy wyłączone z realizacji pakietu: 23-27.12.2017; 29.12.2017-02.01.2018

 

 

 

Kuracja 800 + 1200 kcal

 

ukierunkowana jest na bezpieczną utratę masy ciała z zachowaniem zdrowych nawyków żywieniowych. Pozwala utrzymać właściwe tempo przemiany materii i uniknąć typowego dla innych diet osłabienia czy efektu jojo.

 

 

 

 

PAKIET OBEJMUJE

 

 • 5 lub 12 noclegów

Hotel dysponuje luksusowymi pokojami oraz zewnętrznymi Domami Modern Folk. Zarówno pokoje jak i Domy wyposażone są w indywidualne łazienki, tarasy/balkony oraz komfortowe łózka. Dodatkowo w pokojach hotelowych jest klimatyzacja.

 • Codzienną dietę strukturalną (5 posiłków dziennie)

Dieta strukturalna oparta jest na bardzo prostej zasadzie. Wszystkie zalecane w niej produkty zawierają minimum kalorii oraz maksimum witamin, składników mineralnych i przeciwutleniaczy. Produkty strukturalne zapewniają prawidłowe tempo przemiany materii, dzięki czemu dieta doskonale sprawdza się podczas odchudzania.

 • Profesjonalne badania lekarskie

Badania są przeprowadzane przez wykwalifikowanych lekarzy. W skład Pakietu wchodzą badania krwi mające na celu ocenę stanu zdrowia organizmu.

 

 • Indywidualne konsultacje z lekarzem oraz dietetykiem

Konsultacje z kadrą lekarską kliniki medycznej. Podczas pobytu goście mają zapewnioną indywidualną konsultację z lekarzem wraz z omówieniem wyników badań i cennymi poradami zdrowotnymi. Dodatkowo zapewniamy indywidualną konsultację z dietetykiem i badaniami.

 • Ułożenie diety indywidualnej (14 dniowej)

Podczas konsultacji dietetycznej, lekarz zbiera wszelkie niezbędne informacje i tworzy profesjonalną, dobraną indywidualnie dietę 14 dniową. Stworzona dieta umożliwia dalsze kontynuowanie diety opartej na produktach strukturalnych także po zakończeniu kuracji odchudzającej w Hotelu– pozwala to na trwałe unormowanie masy ciała, nawet bez ciągłego kontrolowania kaloryczności diety.

 • Warsztaty psychologiczno – motywacyjne

Dla uczestników pakietu oferujemy warsztaty psychologiczno-motywacyjne, które są prowadzone przez profesjonalną kadrę lekarską. Zajęcia dadzą Państwu pokaźną ilość wiedzy i umiejętności, dzięki którym będą mieli Państwo szeroki obraz złożoności produktów i nabranych nawyków jakie tworzą całość zdrowego, zbilansowanego stylu życia. 

 • Warsztaty zielarskie

Dla uczestników pakietu oferujemy warsztaty zielarskie prowadzone przez wyspecjalizowanego Zielarza. Zajęcia dadzą Państwu pokaźną ilość wiedzy i umiejętności, dzięki którym będą mieli Państwo szeroki obraz złożoności produktów i nabranych nawyków jakie tworzą całość zdrowego, zbilansowanego stylu życia. 

 • Profesjonalne zabiegi SPA

 

 • Manualny drenaż limfatyczny wykonywane przez fizjoterapeutę (30min)

Zabieg działa oczyszczająco na cały organizm, usuwa zbędne produkty przemiany materii, dzięki czemu jest szczególnie polecany przy kuracjach wyszczuplających. W pakiecie 5 noclegów przysługują dwa zabiegi, w pakiecie 12 noclegów cztery zabiegi. 

 

 • Ziołowy masaż ciała przy użyciu indywidualnie skomponowanych olei ziołowych stworzonych przez wykwalifikowanego Zielarza (30min)

Masaż wykonany manualnie przez wykwalifikowanego Fizjoterapeutę poprzedzony jest terapią w saunie, gdzie ciało nacierane jest specjalnymi ziołami – dzięki temperaturze składniki ziół oczyszczają i drenują skórę ciała a następnie wykonany odpowiednio technicznie masaż przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej oraz oczyszcza z toksyn organizm. Masaż wpływa oczyszczająco i leczniczo na całe ciepło pielęgnując przy tym jego zmysły. Dzięki zastosowaniu indywidualnie dobranych i wytworzonych na miejscu ziół efekt oczyszczania oraz spalania tkanki tłuszczowej jest maksymalnie spotęgowany.  W pakiecie 5 noclegów przysługuje jeden zabieg, w pakiecie 12 noclegów cztery zabiegi. 

 • Zajęcia fitness

 

 • Aqua aerobik (45min)

Zajęcia w wodzie wyszczuplą sylwetkę, odciążą kręgosłup, zlikwidują stres i napięcie. Ćwiczenia pod okiem specjalisty pozwolą maksymalnie zredukować tkankę tłuszczową równocześnie rozwijając mięśnie, dodatkowo pozwolą zlikwidować uciążliwy cellulit.  W pakiecie 5 noclegów przysługuje pięć treningów, w pakiecie 12 noclegów dwanaście treningów. 

 

 • Intensywny spacer Nordic Walking (60min)

Ta forma aktywności angażuje 90% mięśni organizmu oraz podnosi ogólną sprawność. Dzięki kijkom wymuszona jest specjalna postawa ciała, która odciąża stawy i kręgosłup, koryguje wady postawy i wzmacnia mięśnie. Nordic walking pozwala spalić 40 % więcej kalorii niż zwykły spacer. Wydatek energetyczny jest podobny jak przy joggingu z tą zaletą, ze można maszerować znacznie dłużej niż biec i osiągnąć tym wymarzony efekt. W pakiecie 5 noclegów przysługuje pięć treningów, w pakiecie 12 noclegów dwanaście treningów.

 

 • Trening na siłowni pod okiem profesjonalnego trenera (60min)

Jest to trening wprowadzający na siłownię wraz z przekazaniem cennych wskazówek jak bezpiecznie i efektywnie ćwiczyć zarówno na siłowni jak i w domu. W pakiecie przysługuje jeden trening wprowadzający z trenerem. 

 

 • Nielimitowane korzystanie z siłowni czynnej 24/h

Siłownia znajduje się w budynku głównym i wyposażona jest w sprzęt wysokiej klasy m.in.: rower, stepper, skakanki, maty, piłki, gumy do rozciągania, hantle.

 

 • Bezpłatny wstęp do Strefy Wellness

Strefa Relaksu wyposażona jest w kryty basen, saunę fińską, jacuzzi z hydromasażami, zewnętrzną balię z gorącą wodą, grotę solną oraz tarasy wypoczynkowe.

 • Bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu Wi-Fi
 • Bezpłatny parking przy hotelu

 

CENY

Masz Pytania?
Skontaktuj się z Nami
BACÓWKA RADAWA & SPA
ul. Cicha 30A, 37-523 Radawa
woj. Podkarpackie