Profilaktyka Zdrowia w Bacówka Radawa SPA ****
Pakiet FIT KIDS

 Pobyty w ramach Pakietu odbywają się od niedzieli do piątku

Terminy wyłączone z realizacji pakietu: 23-17.12.2017; 29.12.2017-02.01.2018

 

PAKIET OBEJMUJE

  • 5 lub 12 noclegów

Hotel dysponuje luksusowymi pokojami oraz zewnętrznymi Domami Modern Folk. Zarówno pokoje jak i Domy wyposażone są w indywidualne łazienki, tarasy/balkony oraz komfortowe łózka. Dodatkowo w pokojach hotelowych jest klimatyzacja.

 • Codzienną dietę (5 posiłków dziennie)

Specjalistyczna dieta stworzona z myślą o ukojeniu zmysłów i rozpieszczeniu podniebienia dzieci. Oparta na produktach najwyższej jakości. W skład diety wchodzi pięć posiłków dziennie serwowanych w odpowiednich przedziałach czasowych, tak by zoptymalizować efekt odbudowy organizmu od wewnątrz. Posiłki są nie tylko zdrowe, uczące dzieci poprawnego odżywiania ale i bardzo apetyczne.

 • Profesjonalne badania lekarskie

Badania są przeprowadzane przez wykwalifikowanych lekarzy. W skład Pakietu wchodzą badania krwi mające na celu ocenę stanu zdrowia organizmu.

 • Indywidualne konsultacje z lekarzem oraz dietetykiem

Konsultacje z kadrą lekarską kliniki medycznej. Podczas pobytu goście mają zapewnioną indywidualną konsultację z lekarzem wraz z omówieniem wyników badań i cennymi poradami zdrowotnymi. Dodatkowo zapewniamy indywidualną konsultację dziecka z dietetykiem.

 • Ułożenie diety indywidualnej (14 dniowej)

Podczas konsultacji dietetycznej, lekarz zbiera wszelkie niezbędne informacje i tworzy profesjonalną, dobraną indywidualnie dla dziecka dietę 14 dniową. Stworzona dieta umożliwia dalsze kontynuowanie diety także po zakończeniu kuracji odchudzającej w Hotelu– pozwala to na trwałe unormowanie masy ciała, nawet bez ciągłego kontrolowania kaloryczności diety.

 • Warsztaty psychologiczno – motywacyjne

Dla uczestników pakietu oferujemy warsztaty psychologiczno-motywacyjne, które są prowadzone przez profesjonalną kadrę lekarską. Zajęcia dadzą dziecku pokaźną ilość wiedzy i umiejętności, dzięki którym będzie miało szeroki obraz złożoności produktów i nabranych nawyków jakie tworzą całość zdrowego, zbilansowanego stylu życia.

 • Warsztaty zielarskie

Dla uczestników pakietu oferujemy warsztaty zielarskie prowadzone przez wyspecjalizowanego Zielarza. Zajęcia dadzą dziecku pokaźną ilość wiedzy i umiejętności, dzięki którym będą mieli Państwo szeroki obraz złożoności produktów i nabranych nawyków jakie tworzą całość zdrowego, zbilansowanego stylu życia.

 • Profesjonalne zabiegi SPA

 

 • Masaż Słodka Żurawinka (30min)

Masaż z użyciem maski ze słodkiej żurawinki odżywi i nawilży skórę dłoni dzieci. Rytuał zakończy się malowaniem paznokci dla dziewczynek i tatuażem dla chłopców. W pakiecie 5 noclegów przysługuje jeden zabieg, w pakiecie 12 noclegów dwa zabiegi.

 • Owocowy Masaż (30min)

Masaż owocowy to unikatowy zabieg z wykorzystaniem masełek owocowych ekskluzywnej linii Organique. Masaż wyciszy pociechy i zrelaksuje ich mięśnie i stawy. W pakiecie 5 noclegów przysługuje jeden zabieg, w pakiecie 12 noclegów dwa zabiegi.

 

 • Zajęcia fitness

 

 • Zajęcia korekcyjne (30min)

Wykonywane ćwiczenia ukształtują nawyk prawidłowej postawy dziecka. Podczas zajęć zdobędzie ono umiejętność korygowania wad poprzez rozciągnięcie grup mięśni przykurczonych i wzmocnienie mięśni osłabionych. Utrwalą one również nawyk prawidłowej postawy w różnych warunkach codziennego życia dziecka, bez udziału świadomości. W pakiecie 5 noclegów przysługują dwa treningi, w pakiecie 12 noclegów cztery treningi.

 

 • Ćwiczenia sportowe (30min)

Zajęcia ruchowe są bardzo ważne w życiu dziecka - rozwijają sprawność fizyczną i kondycję, budują pewność siebie, pomagają w nauce i osiąganiu lepszych wyników, relaksują i pomagają radzić sobie ze stresem, a także uczą wytrwałości, cierpliwości i dyscypliny. W pakiecie 5 noclegów przysługują dwa treningi, w pakiecie 12 noclegów cztery treningi.

 

 • Kids Nordic Walking (30min)

Ta forma aktywności angażuje 90% mięśni organizmu oraz podnosi ogólną sprawność. Dzięki kijkom wymuszona jest specjalna postawa ciała, która odciąża stawy i kręgosłup, koryguje wady postawy i wzmacnia mięśnie. Nordic walking pozwala spalić 40 % więcej kalorii niż zwykły spacer. Wydatek energetyczny jest podobny jak przy joggingu z tą zaletą, ze można maszerować znacznie dłużej niż biec i osiągnąć tym wymarzony efekt. W pakiecie 5 noclegów przysługują dwa treningi, w pakiecie 12 noclegów cztery treningi.

 

 • Nielimitowane korzystanie z siłowni czynnej 24/h

Dzieci mogą korzystać z siłowni wyłącznie pod opieką opiekuna bądź rodzica.
Siłownia znajduje się w budynku głównym i wyposażona jest w sprzęt wysokiej klasy m.in.: rower, stepper, skakanki, maty, piłki, gumy do rozciągania, hantle.

 • Bezpłatny wstęp do Strefy Wellness

Strefa Relaksu wyposażona jest w kryty basen, saunę fińską, jacuzzi z hydromasażami, zewnętrzną balię z gorącą wodą, grotę solną oraz tarasy wypoczynkowe.

 • Bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu Wi-Fi

 

 • Bezpłatny parking przy hotelu

 

CENY

 

 

 

 

Masz Pytania?
Skontaktuj się z Nami
BACÓWKA RADAWA & SPA
ul. Cicha 30A, 37-523 Radawa
woj. Podkarpackie