Profilaktyka Zdrowia w Bacówka Radawa SPA ****
Pakiet Stress

 Pobyty w ramach Pakietu odbywają się od niedzieli do piątku

Terminy wyłączone z realizacji pakietu: 23-27.12.2017; 29.12.2017-02.01.2018

 

PAKIET OBEJMUJE

 

 

 • 5 lub 12 noclegów

Hotel dysponuje luksusowymi pokojami oraz zewnętrznymi Domami Modern Folk. Zarówno pokoje jak i Domy wyposażone są w indywidualne łazienki, tarasy/balkony oraz komfortowe łózka. Dodatkowo w pokojach hotelowych jest klimatyzacja.

 

 • Codzienną dietę (5 posiłków dziennie)

Specjalistyczna dieta stworzona z myślą o ukojeniu zmysłów i rozpieszczeniu podniebienia. Oparta na produktach najwyższej jakości. W skład diety wchodzi pięć posiłków dziennie serwowanych w odpowiednich przedziałach czasowych, tak by zoptymalizować efekt odbudowy organizmu od wewnątrz.  

 

 • Profesjonalne badania lekarskie

Badania są przeprowadzane przez wykwalifikowanych lekarzy. W skład Pakietu wchodzą badania krwi mające na celu ocenę stanu zdrowia organizmu.

 

 • Indywidualne konsultacje z lekarzem oraz dietetykiem

Konsultacje z kadrą lekarską kliniki medycznej. Podczas pobytu goście mają zapewnioną indywidualną konsultację z lekarzem wraz z omówieniem wyników badań i cennymi poradami zdrowotnymi. Dodatkowo zapewniamy indywidualną konsultację z dietetykiem i badaniami.

 

 • Ułożenie diety indywidualnej (14 dniowej)

Podczas konsultacji dietetycznej, lekarz zbiera wszelkie niezbędne informacje i tworzy profesjonalną, dobraną indywidualnie dietę 14 dniową. Stworzona dieta umożliwia dalsze kontynuowanie diety także po zakończeniu kuracji odchudzającej w Hotelu– pozwala to na trwałe unormowanie masy ciała, nawet bez ciągłego kontrolowania kaloryczności diety.

 

 • Warsztaty psychologiczno – motywacyjne

Dla uczestników pakietu oferujemy warsztaty psychologiczno-motywacyjne, które są prowadzone przez profesjonalną kadrę lekarską. Zajęcia dadzą Państwu pokaźną ilość wiedzy i umiejętności, dzięki którym będą mieli Państwo szeroki obraz złożoności produktów i nabranych nawyków jakie tworzą całość zdrowego, zbilansowanego stylu życia.

 

 • Warsztaty zielarskie

Dla uczestników pakietu oferujemy warsztaty zielarskie prowadzone przez wyspecjalizowanego Zielarza. Zajęcia dadzą Państwu pokaźną ilość wiedzy i umiejętności, dzięki którym będą mieli Państwo szeroki obraz złożoności produktów i nabranych nawyków jakie tworzą całość zdrowego, zbilansowanego stylu życia.

 

 • Profesjonalne zabiegi SPA

 

 • Ziołowy masaż ciała przy użyciu indywidualnie skomponowanych olei ziołowych stworzonych przez wykwalifikowanego Zielarza (30min)


Masaż wykonany manualnie przez wykwalifikowanego Fizjoterapeutę poprzedzony jest terapią w saunie, gdzie ciało nacierane jest specjalnymi ziołami – dzięki temperaturze składniki ziół oczyszczają i drenują skórę ciała a następnie wykonany odpowiednio technicznie masaż przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej oraz oczyszcza z toksyn organizm. Masaż wpływa oczyszczająco i leczniczo na całe ciepło pielęgnując przy tym jego zmysły. Dzięki zastosowaniu indywidualnie dobranych i wytworzonych na miejscu ziół efekt oczyszczania oraz spalania tkanki tłuszczowej jest maksymalnie spotęgowany. W pakiecie 5 noclegów przysługuje jeden zabieg, w pakiecie 12 noclegów dwa zabiegi.

 

 • Czekoladowy masaż ciała (30min)


Zabieg przy użyciu czekolady działa silnie odprężająco i regenerująco, a oprócz tego uwalnia endorfiny - hormony szczęścia. Dodatkowo efektywnie poprawia nastrój, odżywia skórę i poprawia jej koloryt. Masaż czekoladą pozwala również wprowadzić w stan głębokiego odprężenia oraz łagodzi dolegliwości ze strony układu nerwowego, krążenia oraz oddechowego. W pakiecie 5 noclegów przysługuje jeden zabieg, w pakiecie 12 noclegów dwa zabiegi.

 

 • Masaż gorącymi kamieniami (30min)


Zabieg przywraca sprawność uszkodzonym narządom ruchu, równocześnie pozwalając wypocząć i zregenerować się. Łagodzi wszelkiego rodzaju bóle mięśni i bóle związane z napięciem nerwowym. Sam masaż wprowadza w stan pełnego relaksu i odprężenia, a po zabiegu zarówno ciało jak i umysł są głęboko zrelaksowane. W pakiecie 5 noclegów przysługuje jeden zabieg, w pakiecie 12 noclegów dwa zabiegi.
.

 • Zajęcia fitness

 

 • Aqua aerobik (45min)


Zajęcia w wodzie wyszczuplą sylwetkę, odciążą kręgosłup, zlikwidują stres i napięcie. Ćwiczenia pod okiem specjalisty pozwolą maksymalnie zredukować tkankę tłuszczową równocześnie rozwijając mięśnie, dodatkowo pozwolą zlikwidować uciążliwy cellulit. W pakiecie 5 noclegów przysługują dwa treningi, w pakiecie 12 noclegów cztery treningi.

 

 • Intensywny spacer Nordic Walking (60min)


Ta forma aktywności angażuje 90% mięśni organizmu oraz podnosi ogólną sprawność. Dzięki kijkom wymuszona jest specjalna postawa ciała, która odciąża stawy i kręgosłup, koryguje wady postawy i wzmacnia mięśnie. Trening jest prowadzony na świeżym powietrzu w okolicznych lasach, które cechują się bardzo wysokim stężeniem JODU. Organizm otrzyma potężną dawkę cennego i zdrowego pierwiastku, a zmęczone oczy odpoczną i nabiorą świeżości. W pakiecie 5 noclegów przysługuje pięć treningów, w pakiecie 12 noclegów dwanaście treningów.

 

 • Yoga (60min)


Sesja yogi zredukuje ból, szczególnie w okolicach szyi, kręgosłupa i stawów co poprawi ogólna posturę ciała. Joga zwiększy również elastyczność i ruchliwość ciała, poszerzając zakres ruchu, redukując obolałość i rozluźniają napięcie mięśni. Oprócz tego, joga poprawia funkcjonalność płuc, a dotleniona krew poprawi krążenie i korzystanie wpłynie na pracę serca i przyspieszenie metabolizmu. Yoga relaksuje całe ciało i przynosi ukojenie zmęczonemu umysłowi. W pakiecie 5 noclegów przysługują dwa treningi, w pakiecie 12 noclegów cztery treningi.

 

 • Ćwiczenia kręgosłupa (60min)


Kręgosłup to podstawa całego ciała, jego stan rzutuje na ogólne samopoczucie dlatego bardzo ważne jest aby szczególnie o niego dbać. Pod wpływem stresu produkowana jest w organizmie adrenalina, prowadząca do długotrwałego napięcia i przeciążenia mięśni. To prowadzi do chronicznego bólu i w efekcie trwałych zmian zwyrodnieniowych. Aby zniwelować szkodliwe działanie stresu należy wykonywać ćwiczenia kręgosłupa, które poprawią muskulaturę i pozwolą wzmocnić oraz rozluźnić mięśnie pleców. Poprawią one również elastyczność szyi i wzmocnią plecy. W pakiecie 5 noclegów przysługują dwa treningi, w pakiecie 12 noclegów cztery treningi.

 

 • Nielimitowane korzystanie z siłowni czynnej 24/h


Siłownia znajduje się w budynku głównym i wyposażona jest w sprzęt wysokiej klasy m.in.: rower, stepper, skakanki, maty, piłki, gumy do rozciągania, hantle.

 

 • Bezpłatny wstęp do Strefy Wellness


Strefa Relaksu wyposażona jest w kryty basen, saunę fińską, jacuzzi z hydromasażami, zewnętrzną balię z gorącą wodą, grotę solną oraz tarasy wypoczynkowe.

 

 • Bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu Wi-Fi

 

 • Bezpłatny parking przy hotelu

 

ceny

Masz Pytania?
Skontaktuj się z Nami
BACÓWKA RADAWA & SPA
ul. Cicha 30A, 37-523 Radawa
woj. Podkarpackie