Profilaktyka Zdrowia w Bacówka Radawa SPA ****
Eko oczyszczanie

Ekologiczne oczyszczanie organizmu

 

Diety, jakie oferujemy Państwu w Bacówka Radawa & SPA, opierają się na ekologicznych produktach. Głównym założeniem diet jest oczyszczenie organizmu oraz maksymalne odżywienie komórek.

W tym celu diety te opierają się na bardzo dużych ilościach roślinnych produktów z certyfikatem ekologicznym, głownie w formie warzywnych soków.


Przewodnią zasadą oczyszczania organizmu, jest odcięcie się od źródła zanieczyszczenia. Z tego powodu tak ważna jest kwestia spożywania wyłącznie ekologicznych produktów. Pochodzą one od sprawdzonych rolników z okolicznych gospodarstw. Przyjmowanie wraz z pożywieniem całej gamy toksycznych substancji, używanych do uprawy roślin ma niewiele wspólnego z oczyszczaniem organizmu. W zależności od wyboru diety i po konsultacji specjalisty Uczestnik programu Farmy Zdrowia zostaje zapoznany z całością programu i przez cały okres trwania pakietu ma możliwość całodobowej, telefonicznej konsultacji lekarskiej. 

 

W celu zapewnienia najwyższej jakości i wartości odżywczej soków oraz przygotowanych potraw, są one zawsze na bieżąco przygotowane. W przypadku soków za pomocą specjalnej soko wyciskarki. Tak wyciśnięty sok ma najwięcej witamin, minerałów oraz enzymów, które giną w większości zwykłych sokowirówek. W momencie gdy organizm dostaje tak duże ilości odżywczego soku, jest on natychmiast absorbowany i wypiera zgromadzone w komórkach toksyny. Wraz z krwioobiegiem trafiają one do wątroby, w której ma miejsce ich metabolizm. Z powodu już wcześniej nagromadzonych toksyn w wątrobie (niewłaściwa dieta) oraz gwałtownie spływających ich nowych ilości, wątroba jest bardzo przeciążona i może sobie nie poradzić.

Ekologiczne oczyszczanie organizmu jest polecane w celach profilaktyki oraz dla osób cierpiących na:

  • Nadciśnienie
  • Hipercholesterolemię
  • Miażdżycę
  • Cukrzycę
  • Choroby autoimmunologiczne (RZS, Hashimoto)
  • Migreny
  • Alergie i nietolerancje pokarmowe
  • Zaparcia i inne choroby

 

 

Ideą, która od początku przyświecała projektowi o nazwie Bacówka było stworzenie miejsca które dedykowane zostało dla wszystkich osób czy rodzin, które cenią aktywność zdrowotną, sportową oraz dla tych którzy są bardzo świadomi nie tylko rodzicielstwa ale i okresu macierzyństwa.

 

Bacówka od początku miała zostać symbolem gdzie Ekologia, zdrowe jedzenie, mikroklimat oraz różne rodzaje form wypoczynku Domy Modern Folk lub Hotelowe pokoje miały zapewnić prawdziwie stworzone miejsce gdzie nabiera się sił a zdrowe odżywianie i profilaktyka prowadzona przez najlepszych specjalistów w Polsce jest pewnością dla wszystkich Gości że w tym miejscu nie sprzedajemy USŁUG lecz ODCZUCIA które przekładają się na ZDROWIE nie tylko naszego ciała ale również na zdrowie nasze psychiczne co oznacza ze PROFILAKTYKA zaczyna się od naszego wnętrza … pokarmu który spożywamy, relaksu i przyjemności wypoczynku oraz na zdobywaniu wiedzy na zajęciach ze specjalistami.


Gospodarstwa ekologiczne w Radawie są gwarancją odpowiedniego „paliwa” dla naszego zdrowia i gwarancją nieskażonego pożywienia. Certyfikaty nadane Gospodarstwom to gwarancja czystości upraw i mięsa nie nasyconego modyfikowanymi paszami. 
Radawa słynie z upraw ekologicznych, a czystość ziem to dowód potwierdzający ze uprawy są nieskażone. 

Masz Pytania?
Skontaktuj się z Nami
BACÓWKA RADAWA & SPA
ul. Cicha 30A, 37-523 Radawa
woj. Podkarpackie